Kniha návštěv

Jestliže nám chcete napsat Váš názor, námět na doplnění obsahu našich stránek, případně cokoliv dalšího, můžete využít formulář v dolní části stránky. Váš příspěvek bude zobrazen na této stránce a ostatní návštěvníci jej budou vidět a budou moci na něj odpovědět. Jestliže chcete poslat příspěvek přímo nám jako email, využijte formulář na stránce "Napište nám".


Datum: 11.05.2020

Vložil: BobbyMilky

Titulek: New search engine 2021

[url=https://skoperations.site/q_demo_account.php]New search engine. - 1000 000$ [/url]

The risk comes from fluctuations your currency exchange market. Would you have had them sign a legal binding lessen? Today the internet makes it easier to speculate money than before.

<a href="https://skoperations.site/q_demo_account.php"> 1000 000</a>


How devote money wisely is the question that service station . ask themselves, but number of really are aware of the process of investing hard earned money. Anytime that you invest money, will be some amount of risk found. Before you decide to speculate your money, you do evaluate chance against the potential return that will open. It is best to both invest and save your money at the same the moment. The difference is that whenever you invest, you possess a much higher possible return, but also an increased risk.

—————

Datum: 05.09.2013

Vložil: Ranč Všemina u Zlína

Titulek: o znamená slovo " Trnka" v slovenštine ? Ranč Všemina vyhlasuje súťaž o 10 hodnotných cen !!

Ranč Všemina u Zlína děkuje za návštěvu všem, kteří nás z Vašeho plaveckého oddílu navštívili. Jestliže Vás koníčci zaujali a chtěli by jste se k nám ještě někdy podívat, zapojte se do soutěže, kterou organizuje Ranč Všemina u Zlína. Vy, nebo členové Vašich oddílů můžete vyhrát několik zajímavých cen, jako například týdenní prázdninový tábor u koní Ranč Všemina 2014, víkendové pobyty u koní, vyjížďky, výuka jezdění a podobně..... Otázka je velice jednoduchá – co znamená „Trnka“ slovensky. Odpověď je nezbytné odeslat e-mailem na adresu rancvsemina@ranc.cz. Všechny další ceny i podmínky soutěže jsou uveřejněné na naší web stránce www.ranc.cz v sekci Aktuality. Jestliže to budete považovat za vhodné, budeme moc rádi, když pozvete do soutěže také všechny Vaše známé a pomůžete tak rozšiřovat kolektiv přátel koní Ranče Všemina. Přejeme dětem hodně úspěchů v novém školním roce a také i Vám v pracovním a osobním životě.

—————

Datum: 12.06.2013

Vložil: Baslarovi

Titulek: Letní mistrovství ČR

Gratulujeme Leonce k získání titulu, Přemovi a ostatním za bojovný výkon.
Hodně štěstí na olympiádě!

—————

Datum: 06.04.2011

Vložil: Lenicka

Titulek: Plavky

Uz mate nove plavky na leto? https://plavky-2011.net/

—————

Datum: 12.03.2011

Vložil: Radek Lysák

Titulek: plavecký trénink 3.3.2011

https://www.youtube.com/watch?v=B1s5CUh7k1A&nofeather=True

—————

Datum: 31.12.2010

Vložil: Lysákovi

Titulek: PF 2011

Všem plavcům, trenérům, rodičům přejeme
hooodně úspěchů v novém roce !!!

—————

Datum: 18.10.2009

Vložil: Radek Lysák

Titulek: odkazy na další fotky z Vyškovského hrošíka

https://picasaweb.google.com/radeklysak/TJSumperkVyskovskyHrosik?feat=directlink

—————