Zahájení plavecké sezóny odloženo o týden

30.08.2022 22:44

Zahájení plavecké sezóny se posouvá na pondělí 12.9.2022. Dnes jsme totiž obdrželi informaci, že bazén ještě nebude v týdnu od 5.9. v provozu. Důvodem je, že se nepodaří včas dokončit technologickou odstávku. 

První plavecký trénink tedy bude 12.9.2022. Přijďte na 15:00 nebo 16:00 - tj. ve stejnou dobu jako jste chodili v loňské sezóně. Případné změny doby tréninků je možné prodiskutovat, proto prosíme aby na první trénink došel vždy někdo z rodičů. U dětí ze závodního družstva s vámi domluvíme i tréninky na další dny. 

Také prosíme, aby všichni donesli nově vyplněnou přihlášku do oddílu. Ta vám bude v nejbližší době zaslána e-mailem, popřípadě si ji můžete stáhnout na našich stránkách. Zároveň budeme vybírat příspěvek 3000,- Kč na první polovinu nové sezóny. Příspěvek budeme letos vybírat pouze v hotovosti, a to na jednom ze tří prvních tréninků (12.9., 14.9. a 19.9.). Příspěvek je o 500,- Kč vyšší než v loňském roce. Důvodem je zvýšení nájmu za plavecký bazén způsobený zejména růstem cen energií. O ceně stále jednáme, nicméně nečeká nás nic optimistického, spíše další navyšování cen. Každopádně se těšíme na setkání s Vámi. 

Jako malou náplast na zvýšení cen nabízíme dětem možnost si zacvičit pod dozorem trenéra v naší cvičebně na plaveckém bazénu, vždy hodinu před plaváním nebo po plavání případně i jiný den. Pokud budete mít zájem, je potřeba toto nahlásit během placení.

—————

Zpět