Aktuální informace

22.06.2019 20:00

Šumperský triatlon - výsledky

DATUM KONÁNÍ: 16.června 2019

MÍSTO KONÁNÍ:  Autokemping Krásné u Šumperka

3. ročník - Šumperský triatlon – 16.6.2019
Výsledky:
Pořadí celkem
Jméno příjmení
Ročník Čas plavání
Čas kolo Čas běh Čas celkem
Kategorie H8
1.
Jonáš Vilč
2011 2:40
10:21 4:39 17:40
2.
Petr Hruda
2011 2:31
9:50 4:34 16:59
Kategorie D8
1.
Apolena Pechová
2011 2:07
11:36 5:23 19:06
2.
Lily Foltysová
2011 2:17
12:15 4:25 19:57
Kategorie H10
1.
Alexand Kaniščev
2009 1:40
9:41 4:08 15:29
2.
Tomáš Hruda
2009 1:53
9:56 4:05 15:57
3.
Jiří Zavřel
2009 1:47
10:15 4:27 16:29
4.
Filip Krečmer
2009 1:55
9:57 4:45 16:37
5.
Jakub Suchánek
2009 1:58
11:42 3:49 17:29
6.
Tomáš Svrčina
2008 2:75
10:42 4:06 17:33
7.
Daniel Pospíšil
2008 2:03
11:28 4:37 18:08
Kategorie D10
1.
Reichlová Pavla
2008 2:00
10:50 3:42 16:47
2.
Alice Tománková
2009 2:20
10:36 4:15 1711
3.
Reichlová Lucie
2008 2:15
12:28 4:11 18:39
4.
Julie Ščerbová
2008 2:15
12:18 4:11 18:44
5.
Evelína Hodná
2008 2:50
12:20 4:23 19:33
Kategorie H 12
1.
Tadeáš Kuschner
2006 4:43
19:08 5:52 19:43
2
Vilém Hodný
2006 4:37
21:26 5:55 31:58
3.
Štěpán Kabourek
2006 6:19
21:57 6:00 34:16
4.
Marek Špaček
2007 8:06
25:47 6:37 40:50
5.
David Svrčina
2007 7:17
25:19 9:01 41:37
Kategorie D 12
1.
Adéla Zavřelová
2007 4:00
20:44 5:51 30:35
2.
Josefína Mládenková
2007 4:18
21:04 5:38 31:00
Kategorie H 14
1.
Marian Bohm
2004 3:30
19:02 5:00 28:12
Kategorie D 14
1.
Marcela Hloušková
2005 4:08
20:24 5:39 30:11
Junioři
1. Čestmír Zoula 2003 12:00 31:08 25:34 1:08:43
Ženy
1. Klára Kubínová 1997 9:12 26:54 19:12 55:18
2. Lenka Dušková 1980 9:49 35:56 17:08 1:02:53
3. Lucie Bradová 1990 11:44 35:01 24:41 1:10:56
Muži A -20-39
1. Jan Šimon 1991 7:00 25:34 17:13 49:47
2. Jiří Mareš 1995 9:41 28:39 19:32 57:52
Muži B - 40-49
1. Jiří Foltys 1999 8:05 25:52 17:56 51:53
2. Petr Švorčík 1976 8:00 26:34 17:26 52:00
3. Robert Fojt 1976 7:52 26:33 18:07 52:32
4. Martin Vilč 1974 8:55 29:15 15:02 53:12
5. Tomáš Hodný 1976 9:19 28:12 17:29 54:50
6. Martin Špaček 1976 9:51 28:05 18:20 56:16
7. Dalibor Mládenka 1975 11:43 29:37 22:13 1:03:33
8. Roman Kaniščev 1970 12:05 33:49 23:28 1:09:04
Muži C – 50 +
1. Marek Ščerba 1969 8:44 29:01 16:43 54:28
2. Čestmír Nakládal 1964 8:23 27:22 24:58 1:00:43
3. Lubomír Knápek 1959 12:23 20:46 19:11 1:02:20
4. Jiří Vajda 1956 10:30 31:31 21:06 1:03:07
5. Michal Morgovics 1947 13:53 20:12 27:10 1:22:15Triatlon_Sumperk_vysledky.pdf (313447)Triatlon_Sumperk_vysledky.pdf (306,1 kB)Triatlon_Sumperk_vysledky.pdf3. ročník - Šumperský triatlon – 16.6.2019
Výsledky:
Pořadí celkem
Jméno příjmení
Ročník Čas plavání
Čas kolo Čas běh Čas celkem
Kategorie H8
1.
Jonáš Vilč
2011 2:40
10:21 4:39 17:40
2.
Petr Hruda
2011 2:31
9:50 4:34 16:59
Kategorie D8
1.
Apolena Pechová
2011 2:07
11:36 5:23 19:06
2.
Lily Foltysová
2011 2:17
12:15 4:25 19:57
Kategorie H10
1.
Alexand Kaniščev
2009 1:40
9:41 4:08 15:29
2.
Tomáš Hruda
2009 1:53
9:56 4:05 15:57
3.
Jiří Zavřel
2009 1:47
10:15 4:27 16:29
4.
Filip Krečmer
2009 1:55
9:57 4:45 16:37
5.
Jakub Suchánek
2009 1:58
11:42 3:49 17:29
6.
Tomáš Svrčina
2008 2:75
10:42 4:06 17:33
7.
Daniel Pospíšil
2008 2:03
11:28 4:37 18:08
Kategorie D10
1.
Reichlová Pavla
2008 2:00
10:50 3:42 16:47
2.
Alice Tománková
2009 2:20
10:36 4:15 1711
3.
Reichlová Lucie
2008 2:15
12:28 4:11 18:39
4.
Julie Ščerbová
2008 2:15
12:18 4:11 18:44
5.
Evelína Hodná
2008 2:50
12:20 4:23 19:33
Kategorie H 12
1.
Tadeáš Kuschner
2006 4:43
19:08 5:52 19:43
2
Vilém Hodný
2006 4:37
21:26 5:55 31:58
3.
Štěpán Kabourek
2006 6:19
21:57 6:00 34:16
4.
Marek Špaček
2007 8:06
25:47 6:37 40:50
5.
David Svrčina
2007 7:17
25:19 9:01 41:37
Kategorie D 12
1.
Adéla Zavřelová
2007 4:00
20:44 5:51 30:35
2.
Josefína Mládenková
2007 4:18
21:04 5:38 31:00
Kategorie H 14
1.
Marian Bohm
2004 3:30
19:02 5:00 28:12
Kategorie D 14
1.
Marcela Hloušková
2005 4:08
20:24 5:39 30:11
Junioři
1. Čestmír Zoula 2003 12:00 31:08 25:34 1:08:43
Ženy
1. Klára Kubínová 1997 9:12 26:54 19:12 55:18
2. Lenka Dušková 1980 9:49 35:56 17:08 1:02:53
3. Lucie Bradová 1990 11:44 35:01 24:41 1:10:56
Muži A -20-39
1. Jan Šimon 1991 7:00 25:34 17:13 49:47
2. Jiří Mareš 1995 9:41 28:39 19:32 57:52
Muži B - 40-49
1. Jiří Foltys 1999 8:05 25:52 17:56 51:53
2. Petr Švorčík 1976 8:00 26:34 17:26 52:00
3. Robert Fojt 1976 7:52 26:33 18:07 52:32
4. Martin Vilč 1974 8:55 29:15 15:02 53:12
5. Tomáš Hodný 1976 9:19 28:12 17:29 54:50
6. Martin Špaček 1976 9:51 28:05 18:20 56:16
7. Dalibor Mládenka 1975 11:43 29:37 22:13 1:03:33
8. Roman Kaniščev 1970 12:05 33:49 23:28 1:09:04
Muži C – 50 +
1. Marek Ščerba 1969 8:44 29:01 16:43 54:28
2. Čestmír Nakládal 1964 8:23 27:22 24:58 1:00:43
3. Lubomír Knápek 1959 12:23 20:46 19:11 1:02:20
4. Jiří Vajda 1956 10:30 31:31 21:06 1:03:07
5. Michal Morgovics 1947 13:53 20:12 27:10 1:22:153. ročník - Šumperský triatlon – 16.6.2019
Výsledky:
Pořadí celkem
Jméno příjmení
Ročník Čas plavání
Čas kolo Čas běh Čas celkem
Kategorie H8
1.
Jonáš Vilč
2011 2:40
10:21 4:39 17:40
2.
Petr Hruda
2011 2:31
9:50 4:34 16:59
Kategorie D8
1.
Apolena Pechová
2011 2:07
11:36 5:23 19:06
2.
Lily Foltysová
2011 2:17
12:15 4:25 19:57
Kategorie H10
1.
Alexand Kaniščev
2009 1:40
9:41 4:08 15:29
2.
Tomáš Hruda
2009 1:53
9:56 4:05 15:57
3.
Jiří Zavřel
2009 1:47
10:15 4:27 16:29
4.
Filip Krečmer
2009 1:55
9:57 4:45 16:37
5.
Jakub Suchánek
2009 1:58
11:42 3:49 17:29
6.
Tomáš Svrčina
2008 2:75
10:42 4:06 17:33
7.
Daniel Pospíšil
2008 2:03
11:28 4:37 18:08
Kategorie D10
1.
Reichlová Pavla
2008 2:00
10:50 3:42 16:47
2.
Alice Tománková
2009 2:20
10:36 4:15 1711
3.
Reichlová Lucie
2008 2:15
12:28 4:11 18:39
4.
Julie Ščerbová
2008 2:15
12:18 4:11 18:44
5.
Evelína Hodná
2008 2:50
12:20 4:23 19:33
Kategorie H 12
1.
Tadeáš Kuschner
2006 4:43
19:08 5:52 19:43
2
Vilém Hodný
2006 4:37
21:26 5:55 31:58
3.
Štěpán Kabourek
2006 6:19
21:57 6:00 34:16
4.
Marek Špaček
2007 8:06
25:47 6:37 40:50
5.
David Svrčina
2007 7:17
25:19 9:01 41:37
Kategorie D 12
1.
Adéla Zavřelová
2007 4:00
20:44 5:51 30:35
2.
Josefína Mládenková
2007 4:18
21:04 5:38 31:00
Kategorie H 14
1.
Marian Bohm
2004 3:30
19:02 5:00 28:12
Kategorie D 14
1.
Marcela Hloušková
2005 4:08
20:24 5:39 30:11
Junioři
1. Čestmír Zoula 2003 12:00 31:08 25:34 1:08:43
Ženy
1. Klára Kubínová 1997 9:12 26:54 19:12 55:18
2. Lenka Dušková 1980 9:49 35:56 17:08 1:02:53
3. Lucie Bradová 1990 11:44 35:01 24:41 1:10:56
Muži A -20-39
1. Jan Šimon 1991 7:00 25:34 17:13 49:47
2. Jiří Mareš 1995 9:41 28:39 19:32 57:52
Muži B - 40-49
1. Jiří Foltys 1999 8:05 25:52 17:56 51:53
2. Petr Švorčík 1976 8:00 26:34 17:26 52:00
3. Robert Fojt 1976 7:52 26:33 18:07 52:32
4. Martin Vilč 1974 8:55 29:15 15:02 53:12
5. Tomáš Hodný 1976 9:19 28:12 17:29 54:50
6. Martin Špaček 1976 9:51 28:05 18:20 56:16
7. Dalibor Mládenka 1975 11:43 29:37 22:13 1:03:33
8. Roman Kaniščev 1970 12:05 33:49 23:28 1:09:04
Muži C – 50 +
1. Marek Ščerba 1969 8:44 29:01 16:43 54:28
2. Čestmír Nakládal 1964 8:23 27:22 24:58 1:00:43
3. Lubomír Knápek 1959 12:23 20:46 19:11 1:02:20
4. Jiří Vajda 1956 10:30 31:31 21:06 1:03:07
5. Michal Morgovics 1947 13:53 20:12 27:10 1:22:15

—————

18.04.2019 08:40

Šumperský triatlon - 3.ročník

 

DATUM KONÁNÍ: 16.června 2019

MÍSTO KONÁNÍ:  Autokemping Krásné u Šumperka, GPS: 49°57'56.804"N, 17°1'57.823"E

 

 

—————

04.01.2018 18:00

Nábor nových členů pro rok 2018

Během měsíce ledna provádíme nábor nových členů do oddílu Šumperských plaveckých sportů.

Plavecké tréninky nových členů budou zahájeny od února 2018 a budou se konat každý čtvrtek od 15:30 do 17:00. Doprava dětí na bazén bude zajištěna oddílovým autobusem. Odjezd cca 14:50 Sumtex, zastávka 15:00 Kulturní dům Šumperk, cca 15:10 Zámek Bludov, dojezd cca 15:20 bazén Zábřeh. Zpáteční cesta - odjezd ze Zábřehu cca v 17:15 přes stejné zastávky. Pro zkušenější a šikovnější plavce bude možnost absolvovat plavecký trénink i v dalších dnech během týdne.

Podmínkou je věk od 7 do 12 let a děti už musí umět plavat, musí být schopné přeplavat 25m bazén.

Pro bližší informace zavolejte na kontaktní osobu – Josef Minář, 603483530 nebo napište na jmmalin@email.cz.

Členský příspěvek na polovinu roku je 2000,-Kč, v ceně je plavecký výcvik i autobusová doprava.

—————

25.10.2017 22:00

Plavecké soustředění v Novém Městě na Moravě

V srpnu 2017 se uskutečnilo každoroční plavecké soustředění, tentokrát v Novém Městě na Moravě. Náklady soustředění byly částečně hrazeny díky sponzorskému daru od Lesů České republiky, s. p., a městu Šumperk, kterým tímto děkujeme.

 

—————


Důležitá informace

V důsledku uzavření a přestavby plaveckého bazénu v Šumperku bude během následujících 2 roků utlumena činnost plaveckého oddílu TJ Šumperk. Tréninky v omezeném režimu budou probíhat na bazénu v Zábřehu, a to pouze pro plavce z družstva A - závodní oddíl.

Činnost bude plně obnovena po znovuotevření bazénu, o termínu vás budeme na stránkách včas informovat.